top of page

Promeda Akademi

promedaakademi.jpg

Bir kurumun güçlü ve uzun ömürlü olabilmesi için bir taraftan eğitimli seçkin ve nitelikli bireyler ile çalışması gerekirken diğer taraftan çalışan bireylerin çalıştığı kurumun kabiliyetlerinden, uzmanlığından ve tecrübelerinden haberdar olması gerekmektedir. Bu neden ile kurum ve çalışanı arasında sürekli diyalektik bir ilişki vardır. Kurum geliştikçe çalışan birey gelişecek, çalışan birey geliştikçe kurumun gelişmesine katkıda bulunacaktır.


Promeda çalışan bireylerin değerlerinin kurumun değeri ile direk ilintili olduğunu bildiği için çalışan bireylerinin eğitim, öğretim ve gelişimi ile yakından ilgilenmektedir. Bu amaçla Promeda Akademi'yi kurmuştur.


Akademi programı çalışan bireylerin mesleki yetkinliklerini, teknik bilgilerini, mesleki farkındalıklarını, yönetim ve liderlik becerilerini arttırırken aynı zamanda bireysel gelişimleri ile de yakından ilgilenmektedir.


Akademi müfredatında yer alan eğitimler şirketin yöneticileri ve uzmanlarına ek olarak üniversite ve profesyonel eğitim firmaları ile iş birliği yaparak hazırlanmıştır.

Promeda akademi eğitim kategorileri

Proje Yönetimi

Malzeme Bilgisi

Proje Tasarım

Zaman Yönetimi

Otomasyon

Satış

Mühendislik Yönetimi

Endüstri 4.0

İş Geliştirme

Bilgi Yönetimi

Liderlik

İletişim

bottom of page